Slayer „sam przeciwko sobie” w nowym utworze?

Magda Słomka
05.09.2015 13:19
Slayer „sam przeciwko sobie” w nowym utworze? Fot. materiały prasowe

Amerykańska kapela udostępniła kolejny kawałek promujący nową płytę zatytułowaną „Repentless”. Posłuchajcie utworu „You Against You”!

Slayer połączył siły z dawnym współpracownikiem - firmą Scion - i udostępnił nowy utwór z 11. studyjnej płyty, której premiera zapowiedziana jest na 11 września 2015 roku. Po tytułowym „Repentless”, „Cast The First Stone” i „When the Stillness Comes” nadszedł czas na „You Against You”.

Posłuchajcie, jak brzmi nowy Slayer!

Przeczytaj także

To nie koniec dobrych wieści. Jeżeli spodobał Wam się numer „You Against You”, będziecie mogli zakupić singiel w wersji siedmiocalowego winyla już w styczniu 2016 roku.

To właśnie we współpracy z firmą Scion w październiku 2014 roku ukazało się wideo, na którym mogliśmy zobaczyć i posłuchać Toma Arayę i Kerry’ego Kinga opowiadających o kolejnym studyjnym albumie, czyli „Repentless”. Film prezentuje także imponującą kolekcję węży gitarzysty oraz moment, w którym wokalista odbiera bas z ESP Guitar Company.

Od 19 czerwca 2015 roku można zakupić album grupy w wersji pre-order na oficjalnej stronie wytwórni Nuclear Blast w każdym z możliwych formatów udostępnionych przez zespół:

  • CD + Blu-ray z koncertem z Wacken 2014 i video z materiałem z kulisami nagrywania „Repentless”
  • CD + DVD z koncertem z Wacken 2014 i video z materiałem z kulisami nagrywania „Repentless”
  • Limitowany 12-calowy box (zawiera CD + Blu-ray digipak, DVD, ekskluzywny 12-calowy winyl, koncert z Wacken 2014, zdjęcie i plakat)
  • CD w pudełku
  • Płyta winylowa
  • metalowy box z orłem
  • wersja elektroniczna

Podoba Wam się „You Against You”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.