Czy Mick Jagger zabrzmiał znajomo w polskim talent show?

23.04.2019 12:29
Twoja twarz brzmi znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo jedna z uczestniczek udawała wokalistę The Rolling Stones. Jak wypadł jej występ?

Czy kobiecie uda się idealnie podrobić męski głos? Jest to trudne zadanie, z jakim muszą się niejednokrotnie zmierzać uczestniczki programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W talent show znane osobowości ze świata muzyki oraz filmu wcielają się w słynnych muzyków - muszą nie tylko podrobić ich sceniczne ruchy, jak również sam wokal.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Uczestniczka udawała Micka Jaggera

W 9. odcinku programu musicalowa aktorka Marta Wiejak wcieliła się w Micka Jaggera. Jak wiadomo wokalista The Rolling Stones skacze jak szalony na scenie i wygina ciało we wszystkie strony świata. Aktorka dobrze odtworzyła jego ruchy, jednak gorzej było z podrobieniem wokalu Jaggera - w końcu takie zadanie dla kobiety jest wyjątkowo trudne.

Przeczytaj także

Zobaczcie, jak Marta Wiejak zagrała Micka Jaggera:

Rockowe występy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W poprzednich odcinkach programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Wiejak wcieliła się m.in. w Chestera Benningtona. Fani mocnych brzmień mogą być zadowoleni, bo w talent show co rusz pojawiają się rockowe akcenty - dotychczas zobaczyliśmy sobowtórów m.in. m.in. Chada Kroegera, Marilyna Mansona, Kazika, Bono czy Axla Rose'a.

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.