Czy Mick Jagger zabrzmiał znajomo w polskim talent show?

23.04.2019 12:29
Twoja twarz brzmi znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo jedna z uczestniczek udawała wokalistę The Rolling Stones. Jak wypadł jej występ?

Czy kobiecie uda się idealnie podrobić męski głos? Jest to trudne zadanie, z jakim muszą się niejednokrotnie zmierzać uczestniczki programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W talent show znane osobowości ze świata muzyki oraz filmu wcielają się w słynnych muzyków - muszą nie tylko podrobić ich sceniczne ruchy, jak również sam wokal.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Uczestniczka udawała Micka Jaggera

W 9. odcinku programu musicalowa aktorka Marta Wiejak wcieliła się w Micka Jaggera. Jak wiadomo wokalista The Rolling Stones skacze jak szalony na scenie i wygina ciało we wszystkie strony świata. Aktorka dobrze odtworzyła jego ruchy, jednak gorzej było z podrobieniem wokalu Jaggera - w końcu takie zadanie dla kobiety jest wyjątkowo trudne.

Przeczytaj także

Zobaczcie, jak Marta Wiejak zagrała Micka Jaggera:

Rockowe występy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W poprzednich odcinkach programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Wiejak wcieliła się m.in. w Chestera Benningtona. Fani mocnych brzmień mogą być zadowoleni, bo w talent show co rusz pojawiają się rockowe akcenty - dotychczas zobaczyliśmy sobowtórów m.in. m.in. Chada Kroegera, Marilyna Mansona, Kazika, Bono czy Axla Rose'a.

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.