Steel Panther sparodiowali "Brokeback Mountain" w nowym wideo

Kamil Kacperski
05.12.2018 11:59
Steel Panther|undefined Fot. kadr z wideo

Panowie ze Steel Panther ruszyli na początku grudnia 2018 roku w trasę po USA, ale w międzyczasie zdążyli nagrać własną wersję Oscarowego filmu Anga Lee. W rolach głównych Satchel i Michael Starr. 

Pod koniec listopada 2018 roku Steel Panther ruszył z serią wideo zatytułowanych "Cineminute", w których członkowie zespołu parodiują znane i doceniane filmy. Pierwszym udostępnionym dziełem muzyków byli "Podejrzani", w których wystąpił cały zespół. Panowie odegrali znaną scenę aresztowania, w której bohaterowie po kolei czytają słowa "oddawaj mi te je*ane klucze, ty pier*olony obciągaczu".

Po parodii "Podejrzanych" Steel Panther postanowiło pójść o krok dalej - tym razem gitarzysta zespołu Satchel i wokalista Michael Starr wystąpili w "Brokeback Mountain". Film opowiadał o miłości dwóch kowbojów granych przez Heatha Ledgera i Jake'a Gyllenhaala. Muzycy przedstawili swoją interpretację, w której nie zabrakło porównywania penisa do marchewki i żartów o tym, że gdyby Starr nie został gejem, to mógłby grać w NFL. Zobaczcie sami:

Steel Panther parodiują znane filmy

Tutaj dla przypomnienia możecie zobaczyć Steel Panther i ich wersję sceny z "Podejrzanych":

Zespół wyruszył niedawno w trasę koncertową po USA, na której nie wystąpi jednak basista zespołu Lexxi Foxx. Powód? Muzyk rzekomo trafił na odwyk i jak twierdzi perkusista Stix Zadinia, zespół ma nadzieję, że Foxx powróci do Steel Panther jak tylko nauczy się lepiej uprawiać seks. Jeśli chodzi zaś o parodiowanie innych znanych postaci, to w październiku 2018 roku Michael Starr wystąpił na koncercie jako... Ozzy Osbourne. I o dziwo udawanie Księcia Ciemności wyszło mu naprawdę dobrze.

Steel Panther z seksistowskim efektem gitarowym

W 2018 roku Steel Panther zdobył jeszcze sporo nagłówków ze względu na sygnowany nazwiskiem Satchela efekt gitarowy nazwany Pussy Melter 3000. Sprzęt został określony "seksistowskim" i po wielu głosach protestu szefostwo firmy postanowiło wycofać efekt ze sprzedaży. Jednak już kilka tygodni później Pussy Melter powrócił do sprzedaży.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.