Tom DeLonge zrobi film o skate'ach polujących na UFO

Jakub Gańko
06.02.2017 13:17
Tom DeLonge zrobi film o skate'ach polujących na UFO Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News

Młodsze wersje Muldera i Scully wyjadą na deskorolkach badać zjawiska paranormalne? Sprawdźcie szczegóły filmu „Strange Times”.

Wszyscy już doskonale znamy zainteresowania Toma DeLonge'a. Muzyk co prawda nie współpracuje już z Blink-182 (kwestia ta wciąż nie jest do końca jasna, ale zespół nagrał już bez niego krążek „California”), poświęcił się za to kwestiom narodowej wagi wraz z CIA i nawet zapowiadał już duży multimedialny projekt poświęcony życiu pozaziemskiemu.

Po m.in. jego solowym krążku „To the Stars... Demos, Odds and Ends” z 2015 roku przyszła pora na projekt filmowy, który będzie wpisywał się w jego uniwersum „Strange Times”. Składa się na nie obecnie strona internetowa, komiks i trylogia książek, której pierwszy tom ukazał się w październiku 2016 roku.

To do nich będzie najprawdopodobniej nawiązywać film, który opowie o grupie zbuntowanych skate'ów z San Diego. Zamiast jednak malować graffiti i włamywać się do sklepów, będą oni... badać zjawiska paranormalne, do których dochodzi na ich dzielni. Całość ma się szybko przerodzić w emocjonującą przygodę...

Dorastałem w Południowej Kalifornii jako taki młody skate, któremu zdarzyło się raz czy pięć nieco naruszyć prawo. Zawsze marzyłem o czymś bardziej niezwykłym, pobudzającym wyobraźnię, czymś więcej, czego mógłbym doświadczyć w życiu. To główna inspiracja stojąca za „Strange Times”.

Muzyk wyznał, że należność do podobnej grupki młodych, niepokornych ludzi sama doprowadziła go do założenia Blink-182. Do czego doprowadzi bohaterów filmu? Z tym pytaniem będziemy musieli poczekać do premiery, na pewno jednak będzie się to wiązało z Obcymi.

DeLonge napisał scenariusz wraz z Benem Kullem, z którym już w 2014 roku przygotował krótkometrażową animację „Poet Anderson: The Dream Walker”. Muzyk zajmie się również produkcją obrazu wraz ze swoją firmą To the Stars. Ścieżkę dźwiękową przygotuje jego zespół Angels & Airwaves. Produkcja ma ruszyć jesienią 2016.

Czekacie na film Toma DeLonge'a? 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.