YouTuber zaśpiewał 80 utworów Rammsteina w 8 minut

25.06.2019 11:42
Covery Rammsteina|undefined Fot. kadr z wideo

Muzykowi wystarczyło tylko 8 minut, by wykonać fragment każdego utworu ze wszystkich płyt Rammsteina.

Rammstein to ostatnio bardzo gorący temat. Całe zamieszanie wokół kapeli związane jest z nowym albumem grupy oraz stadionową trasą koncertową. Fani znają już na pamięć świeże piosenki, jak również klipy do singli "Deutschland", "Radio" oraz "Ausländer". Jeżeli jednak chcielibyście na szybko powtórzyć sobie całą dyskografię zespołu, to powinniście zerknąć na nagranie Paschalisa Theotokisa.

YouTuber zaśpiewał 80 utworów Rammsteina w 8 minut

Muzyk słynie z nagrań, w których w zaledwie kilka minut wykonuje fragmenty wszystkich utworów danej kapeli. YouTuber zagrał 99 utworów Metalliki w 10 minut, jak również 70 piosenek Slipknota w 7 minut. Czy podobny zabieg z muzyką Rammsteina to dobry pomysł?

Przeczytaj także

Wokalista postanowił ubrać się podobnie jak Lindemann, podrobić jego manierę śpiewu oraz zadbać o pokazy pirotechniczne. Oczywiście od razu słychać jego akcent, w końcu śpiewanie po niemiecku nie jest wcale takie proste, ale trzeba przyznać, że taka 8-minutowa powtórka z dyskografii Rammsteina brzmi naprawdę ciekawie.

Rammstein zapowiedział koncert w Polsce w 2020 roku

Już 24 lipca 2019 Rammstein zagra w Chorzowie na stadionie Śląskim. Polscy fani będą mieli kolejną szansę na zobaczenie Niemców na żywo również w 2020 roku. Rammsteina zapowiedział koncert w Warszawie, jednak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się występ.

Zobacz także: Akcja fanów na koncercie Rammsteina w Chorzowie. Na stadionie pojawią się... zakonnice

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.