Depeche Mode z nowym singlem ''My Cosmos Is Mine''. To zupełnie inne brzmienie, niż w ''Ghosts Again''

10.03.2023 10:03
Depeche Mode, Dave Gahan Fot. Rex Features/East News

Posłuchajcie, jak prezentuje się 2. singiel zapowiadający nowy album Depeche Mode.

Płyta Depeche Mode zbliża się wielkimi krokami i zespół udostępnił nowy utwór ''My Cosmos Is Mine'', który mocno różni się od poprzedniego singla ''Ghosts Again''. Chyba możemy spodziewać się porządnie eklektycznej płyty Depeszy. 

Polecamy

Depeche Mode z nowym singlem ''My Cosmos Is Mine''. To zupełnie inne brzmienie, niż w ''Ghosts Again''

Pomysł na nadchodzący album ''Memento Mori'' zaczął rodzić się na początku pandemii, co zaowocowało piosenkami inspirowanymi bezpośrednio tym okresem. Na albumie pojawi się 12 utworów obejmujących różnorodne nastroje: od złowrogiego początku – paranoi i obsesji – do ostatecznego rozwiązania – katharsis i radości – ze wszystkimi punktami pomiędzy.

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się kawałek ''My Cosmos Is Mine'';

Polecamy

''Memento Mori'' będzie 15. albumem studyjnym Depeche Mode i pierwszym w składzie Dave’a Gahana i Martina Gore’a po śmierci Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku. Płyta została wyprodukowana przez Jamesa Forda i Martę Salogni. Premiera 24 marca 2023.

Polecamy

Depeche Mode zagra 2 koncerty w Polsce w 2023

W październiku 2022 Depeche Mode ujawnił, że trasa rozpocznie się 23 marca, specjalną serią występów w północnoamerykańskich arenach. 16 maja powrócą do Europy. 2 sierpnia zagrają na PGE Narodowym, natomiast 4 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.