Depeche Mode z nowym singlem ''My Cosmos Is Mine''. To zupełnie inne brzmienie, niż w ''Ghosts Again''

10.03.2023 10:03
Depeche Mode, Dave Gahan Fot. Rex Features/East News

Posłuchajcie, jak prezentuje się 2. singiel zapowiadający nowy album Depeche Mode.

Płyta Depeche Mode zbliża się wielkimi krokami i zespół udostępnił nowy utwór ''My Cosmos Is Mine'', który mocno różni się od poprzedniego singla ''Ghosts Again''. Chyba możemy spodziewać się porządnie eklektycznej płyty Depeszy. 

Polecamy

Depeche Mode z nowym singlem ''My Cosmos Is Mine''. To zupełnie inne brzmienie, niż w ''Ghosts Again''

Pomysł na nadchodzący album ''Memento Mori'' zaczął rodzić się na początku pandemii, co zaowocowało piosenkami inspirowanymi bezpośrednio tym okresem. Na albumie pojawi się 12 utworów obejmujących różnorodne nastroje: od złowrogiego początku – paranoi i obsesji – do ostatecznego rozwiązania – katharsis i radości – ze wszystkimi punktami pomiędzy.

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się kawałek ''My Cosmos Is Mine'';

Polecamy

''Memento Mori'' będzie 15. albumem studyjnym Depeche Mode i pierwszym w składzie Dave’a Gahana i Martina Gore’a po śmierci Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku. Płyta została wyprodukowana przez Jamesa Forda i Martę Salogni. Premiera 24 marca 2023.

Polecamy

Depeche Mode zagra 2 koncerty w Polsce w 2023

W październiku 2022 Depeche Mode ujawnił, że trasa rozpocznie się 23 marca, specjalną serią występów w północnoamerykańskich arenach. 16 maja powrócą do Europy. 2 sierpnia zagrają na PGE Narodowym, natomiast 4 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.