Eurowizja Junior 2023. Mamy reprezentantkę! Wyrasta wielka gwiazda?

25.09.2023 17:52
Reprezentantka Eurowizji Junior 2023 Fot. Piotr Molecki/East News

Uwielbiana przez liczne grono Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami, bo odbędzie się już 26 listopada 2023 roku we Francji. Zatem kto ma reprezentować Polskę w tegorocznej edycji? Czytajcie dalej, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o Mai Krzyżewskiej.

Reprezentantka Polski do Eurowizji Junior 2023 została wyłoniona w specjalnym odcinku „Szansy na sukces” w TVP. Oznacza to tyle, że nie ma już wątpliwości co do tego, iż do Nicei na Lazurowym Wybrzeżu pojedzie właśnie Maja Krzyżewska, którą niektórzy mogą kojarzyć z The Voice Kids.

O taką możliwość walczyło wielu, lecz to właśnie 12-letnia Maja Krzyżewska będzie reprezentować Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizja Junior 2023. W całym procesie istotne były zarówno opinie jurorów, jak i głosy telewidzów. Konkretniej mówiąc, w eliminacjach wzięło udział pięcioro utalentowanych kandydatów: Filip Robak, Gracjan Górka, Daria Malicka, Leon Olek i oczywiście Maja Krzyżewska.

Eurowizja Junior 2023 to życiowa przygoda

Dziewczyna pochodzi z Szeszupka w gminie Jeleniewo, a więc małego, spokojnego miasta. W jednej z jej pierwszych wypowiedzi po finałowym odcinku „Szansy na Sukces”, można usłyszeć, że Maja Krzyżewska podkreśla, iż taka wygrana to niesamowite uczucie, które jest wręcz nie do opisania. Po chwili dodała, że naprawdę się tego nie spodziewała, ponieważ „tutaj wszyscy tak świetnie śpiewają”.

Maja Krzyżewska nie ma wątpliwości co do tego, że czeka ją sporo pracy i będzie teraz dużo ćwiczyć. Mimo tego, stara się pamiętać o tym, że to nie tylko ciężka robota, ale i przygoda na całe życie. Na koniec przypominamy, iż wszyscy chętni mogą skorzystać z okazji i przypomnieć sobie coś na temat Eurowizji Junior 2022.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.