Teledysk do „Here And Now” jest bardzo życiowy. Warto zobaczyć

14.09.2023 18:10
Teledysk do Here And Now Fot. @staindvideos/youtube.com

Staind promuje nowy singiel i dzieli się ciekawym teledyskiem. Warto choć raz rzucić na to okiem.

Muzyka bardzo często służy do tego, żeby świetnie się bawić, myśleć o pozytywnych rzeczach i na chwilę uciec od codziennych problemów. Nie zmienia to jednak faktu, że muzyka potrafi być także silnym narzędziem, które w odpowiednich rękach skłoni tłumy ludzi do refleksji. Niezłym przykładem będzie właśnie kolejny singiel Staind i nowy teledysk.

Staind to amerykański zespół z Massachusetts, który istnieje od 1995 roku. Aktualna sytuacja wygląda tak, że musiało upłynąć wiele lat, bo aż 12, żeby w końcu wydali nową płytę. W związku z tym, Staind prezentuje piękny teledysk do najnowszego singla, który zapowiada album „Confessions Of The Fallen”.

Pomógł Bradley Golowin

Teledysk został wyreżyserowany przez Bradleya Golowina i jest przykładem chęci zrobienia czegoś o bardziej odczuwalnym, emocjonalnym ładunku, który może skłonić słuchaczy do refleksji. Prawdziwe życie jest z reguły przepełnione chwilami szczęścia, lecz dla równowagi nie brakuje w nim także smutniejszych momentów.

Lider, Aaron Lewis, wspominał wcześniej, że chciał w jakiś sposób unowocześnić brzmienie, co powinno być tu łatwe do wyczucia. Fani zapewne rozpoznają w tym wszystkich stary, dobry zespół, lecz przy okazji nie powinni mieć problemów z usłyszeniem tego, że zastosowano nowe dźwięki, których nie było wcześniej, tzn. gdy nagrywano poprzednią płytę. Przypominamy, że premiera albumu „Confessions Of The Fallen” została zaplanowana na 22 września 2023 roku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.