Duff McKagan i nowy singiel. Zobaczcie teledysk „Longfeather”

13.09.2023 16:03
Duff McKagan Fot. Materiały prasowe

Duff McKagan ujawnił kolejny singiel i teledysk „Longfeather” z nadchodzącej płyty „Lighthouse”.

Premiera płyty „Lighthouse” już 20 października, a zamówienia przedsprzedażowe można składać za pośrednictwem strony duffonline.com. Warto wspomnieć, że wszyscy, którzy zamówią album w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie lub subskrybowali biuletyn Duffa McKagana, będą mogli cieszyć się z dostępu do specjalnego wydarzenia, które będzie związane z premierą albumu online. Zaplanowano tam sesję pytań i odpowiedzi z McKaganem i Jerrym Cantrellem z Alice In Chains (który gościnnie pojawia się w utworze „I just don’t know”).

Z kolei najbardziej niecierpliwi mogą teraz skupić uwagę na najnowszym singlu. Oficjalny teledysk został wyreżyserowany przez Connora Ellmanna, Kuja Durollariego i Arbena Durollariego. Możemy usłyszeć następujące słowa: „So hold on, hold on, cause today’s not a bad day to die”, lecz McKagan wyjaśnia, iż gdy mówi o tym, że dziś jest dobry dzień na śmierć, to wcale nie oznacza to makabrycznej tęsknoty za śmiercią. Artysta tłumaczy, że raczej chodzi tu o żądzę życia i wyuczonych nawyków dobrego i uczciwego codziennego wysiłku.

Longfeather chronił swój dom. Nie był w stanie utrzymać całej zachodniej fali… ale zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. O, nie ma już Longfeather. O, Longfeather jest w domu. Widzę cię. Widzę cię. Dziękuję Longfeather za danie mi nadziei i solidnego punktu oparcia.

Duff McKagan dzieli się swym artystycznym duchem

W oficjalnej informacji prasowej możemy przeczytać, że dzięki „Lighthouse” Duff McKagan obnaża więcej swojego artystycznego ducha niż kiedykolwiek wcześniej. Dochodzi tu m.in. do połączenia elementów akustycznych z ostrym rock'n'rollem, żeby znaleźć się w idealnym punkcie między „refleksją duszy” i „czystej energii”.

Na koniec przypominamy, że Antyradio informowało już o nowej ramówce na jesień 2023. Na słuchaczy czeka nowy program Konrada Czubaja oraz audycja basisty Guns N' Roses, Duffa McKagana!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.