Peter z "Family Guy" dołączy do Fortnite? Szykuje się absurdalny crossover

22.02.2021 13:59
Peter z "Family Guy" dołączy do Fortnite? Szykuje się absurdalny crossover Fot. 20th Century Fox Film Corp./East news

Uwaga wielbiciele Fortnite - na horyzoncie pojawia się nowy, potężny przeciwnik. To Peter Griffin z "Family Guy". A przynajmniej tak sugerują pliki odkryte niedawno przez graczy.

Fortnite - Peter Griffin dołączy do gry?

Epic Fortnite gamers, szykujcie się na spotkanie z legendarnym Peterem z "Family Guya". Do gry Epic Games dołączyły już postaci ze świata Marvela, DC, Star Wars, zawodnicy NFL, czy bohaterowie innych popularnych franczyz z branży gier - Kratos z God of War, postaci ze Street Fightera, czy Master Chief z Halo. 

Polecamy

Oczywiście ten plan niewątpliwie będzie się podobał wielu memiarzom. Niestety, na razie jednak nie wiemy, czy aby na pewno zostanie zrealizowany. Dataminerzy przeczesali pliki gry udostępnione w nowej aktualizacji Fortnite, która dodawała pakiety wizualne inspirowane Street Fighterem. Wśród pakietów tekstur znaleźli takie oto piękne dzieło:

Polecamy

Możemy więc przypuszczać, że albo twórcy trollują dataminerów, wrzucając do plików gry legendarne sceny z serialu "Family Guy", albo faktycznie szykują współpracę z twórcami popularnej produkcji. Miejmy nadzieję, że padnie na tą drugą opcję, bo wtedy ten obrazek stałby się rzeczywistością:

Czas pokaże. Fortnite jest dostępny za darmo na praktycznie każdym sprzęcie, który potrafi odtwarzać gry wideo. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.