Samuel Pereira dołączył do bojkotu Reserved. Tym razem firma nie zamierza przepraszać

10.12.2020 14:13
Reserved Fot. Tomasz Kawka/East News

Były redaktor naczelny TVP Info dołączył do grona osób oburzonych ofertą firmy Reserved. O co chodzi tym razem?

Samuel Pereira ogłosił na Facebooku, że już nigdy nie kupi niczego w Reserved. Wszystkiemu winne są kalesony w pioruny oraz sweter z błyskawicą, które prawicowy dziennikarz znalazł w kolekcji dziecięcej sklepu internetowego.

Polecamy

Samuel Pereira bojkotuje Reserved 

Były redaktor naczelny TVP Info postanowił pójść w ślady koleżanki po fachu i również odpuścić sobie zakupy w Reserved, a dokładniej został zmuszony przez firmę odzieżową do "zaprzestania korzystania z jej produktów i nie zostawiania już pieniędzy w jej sklepach". Tym razem nie chodziło jednak o uczucia religijne urażone przez napis na koszulce z Mikołajem, lecz o kwestię rzekomego podpisywania się marki odzieżowej pod hasłami strajku kobiet. Na jakiej podstawie Pereira wysnuł swój wniosek, że "Reserved dołączył do Wypier***ać"? Na podstawie ubranek z kolekcji dziecięcej, które są udekorowane piorunami.

Polecamy

Reserved nie przeprosi za kalesony w pioruny

Firma Reserved nie zamierza jednak przepraszać, tak jak zrobiła to w przypadku świątecznej koszulki, którą ostatecznie usunęła z oferty po apelach katolickiej dziennikarki. Nawet pomimo tego, że dziennikarz znany z TVP Info, "Gazety Polskiej", "Frondy" i portalu Niezależna.pl zapowiedział, że 560 zł, które wydał ostatnio w Reserved, to ostatnie pieniądze, jakie zostawił w tym sklepie. Marka odzieżowa nie pozostawiła jednak wpisu Pereiry bez odpowiedzi. Pod postem byłego klienta napisała:

Szanowny Panie @Samuel Pereira, dziękujemy za opinię. Kolekcja dziecięca, którą Pan opisuje jest u nas dostępna w różnych wariantach kolorystycznych od 2018 roku. Pozdrawiamy, Reserved.

Komentarz jest chyba zbędny.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.