TOP 10 najdroższych samochodów świata

Aleksandra Kopka
09.06.2017 17:37
TOP 10 najdroższych samochodów świata Fot. Keystone/East News

Super samochody są marzeniem każdego z nas. Szyk, elegancja i egzotyczny wygląd to tylko niektóre cechy robiące wrażenie na miłośnikach motoryzacji. Do listy trzeba doliczyć na pewno ich cenę, a te bywają kosmiczne.

Czujecie, że wasze auto traci moc? Może czas zastanowić się nad kupnem motoryzacyjnej perełki z najwyższej półki? Super drogie i ekstremalnie szybkie, takie są najbardziej pożądane samochody dostępne na rynku. Ceny poszczególnych egzemplarzy wahają się pomiędzy kilkaset tysiącami dolarów do prawie pięciu milionów.

Rynek super drogich samochodów jest na prawdę bogaty. Możemy przebierać w ofertach kilkunastu koncernów motoryzacyjnych, oczywiście jeśli nas na to stać. Jednego możemy być pewni, obok przedstawionych przez nas 10 najdroższych fur na świecie, nikt nie przejdzie obojętnie.

Jeśli wybraliście już swoje auto marzeń i szykujecie dla niego miejsce w garażu, wstrzymajcie się jeszcze chwilę. Wszystkie modele powstają na zamówienie co oznacza, że czas ich wykonania może wydłużyć się do kilku miesięcy.

W oczekiwaniu na realizację zamówienia, możecie poszukać dobrych ofert biur ubezpieczeniowych, które w razie wypadku będą w stanie wypłacić wam odpowiednią sumę pieniędzy za powstałe szkody.

Tutaj mogą pojawić się pewne problemy. O ile zakup drogiego auta wymaga od was posiadania na koncie odpowiedniej liczby zer, o tyle nie wszyscy ubezpieczyciele chcą objąć ochroną tak egzotyczne modele, jak te prezentowane w galerii.

Jednakże dla prawdziwego miłośnika motoryzacji nie ma rzeczy nie możliwych. Przecież zawsze takie super auto może stać w waszej willi z basem. Wyobraźcie sobie, jak dobrze byłoby zacząć dzień od kubka wyśmienitej włoskiej kawy i widoku Astona Marina Valkyrie w waszym salonie.

Jeśli jednak wasz obecny budżet nie pozwala na taki kaprys, sprawdźcie ofertę firmy LEGO. Co jakiś czas wypuszcza ona miniaturowe modele egzotycznych samochodów.

 

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.