Dawid Podsiadło w dodatku do Cyberpunka 2077. Pojawił się jako nowa postać

27.09.2023 08:15
Dawid Podsiadło w dodatku do Cyberpunka Fot. Screen Cyberpunk 2077/YouTube, Cyberpunk 2077/X

26 września miała miejsce oficjalna premiera dodatku do Cyberpunka 2077 o nazwie Widmo Wolności. To tam pojawia się Dawid Podsiadło.

Fani kultowej gry Cyberpunk 2077 doczekali się premiery dodatku „Phantom Liberty”, czyli „Widmo Wolności”. Dodatek trafił na rynek 26 września i już dostępny jest na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC za pośrednictwem sklepów Steam, GOG i Epic Games Store, a także platformy GeForce Now. Jego koszt to 99 zł.

Gra Cyberpunk na samym starcie miała wiele zawirowań, które wynikały z licznych błędów. Po dopracowaniu gry, fani tego rodzaju rozrywki dali jej szansę i tak oto Cyberpunk 2077 stał się bardzo popularną grą. Wczoraj (26 września) miała miejsce premiera dodatku Widmo Wolności.

Dawid Podsiadło w dodatku do Cyberpunka 2077

Dodatek do gry już teraz cieszy się sporą popularnością i zdążył zebrać wiele pozytywnych opinii. Oprócz tego zaprezentowano nową postać – Dantego Carusa. Nie trzeba długo się w niego wpatrywać, aby dostrzec bardzo duże podobieństwo do Dawida Podsiadło. Piosenkarz nie tylko użyczył głosu, ale także dał mu swoją twarz. Artysta wielokrotnie wspominał, że jest wielkim fanem Cyberpunka 2077.

Poznajcie Dantego Caruso - człowieka o wielu twarzach. To zimny profesjonalista - nie dlatego, że nie ma uczuć, ale ponieważ wie, jak działa ten zwariowany świat i czego się spodziewać w Night City. Postaci Dantego wizerunku jak i głosu użyczył nie kto inny jak sam Dawid Podsiadło, twórca utworu przewodniego dodatku Widmo wolności.  – brzmiała informacja przekazana przez CD Project Red.

Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło stworzył też soundtrack do serialu Netfliksa z uniwersum gry Cyberpunk: Edgerunners.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.