Wskoczył do rzeki ratować dziecko. Szokujące nagranie obiega sieć

15.09.2023 11:17
Ratunek dziecka w rzece Fot. @thesun/youtube.com

Zrobił to bez chwili namysłu. Dzielny mężczyzna postanowił uratować ludzkie życie i natychmiast wskoczył do rzeki z silnym nurtem.

Światowe media donoszą o niezwykłym wydarzeniu, które miało miejsce w Chinach. 7-letnia dziewczynka wpadła do rzeki i bezwładnie dryfowała. Tylko pomoc ze strony innych ludzi mogła uratować jej życie, a każda sekunda była na wagę złota.

Prawdziwy bohater

W takich chwilach można mieć wiele reakcji, bo jedni odczują paraliżujący strach, drudzy będą wołać o pomoc, a jeszcze inni chwycą za telefony i zaczną nagrywać. Na szczęście pojawił się jeszcze bohater, zwykły człowiek, który bez chwili namysłu wykonał skok z dużej wysokości i podjął się ratunku.

Mężczyzna natychmiast zaczął płynąć w stronę dziewczynki i względnie szybko udało mu się ją przechwycić, a potem rozpocząć powrót w stronę lądu. Niezwykle sprawnie przeprowadzona akcja ratunkowa zakończyła się powodzeniem. Dziecko żyje, a w późniejszej części nagrania widać, że stoi o własnych siłach, podczas gdy ludzie upewniają się, że wszystko jest w porządku.

Wniosek jest prosty, prawdziwy bohater nie musi nosić peleryny, a szybkie przejście do działania może ocalić czyjeś zdrowie i życie. Materiał wideo z miasta Qingyuan w Chinach, to przykład inspirującej akcji, która zakończyła się pozytywnie, dzięki bezinteresownej pomocy. Na koniec przypominamy także o sekundach grozy w powietrzu, gdy paralotniarz zachował zimną krew i cudem uszedł z życiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.