06.08.2018 13:34

Pol'and'Rock 2018: Nocny Kochanek pobił rekord frekwencji

Muzycy Nocnego Kochanka chyba się tego nie spodziewali!

Nocny Kochanek na Pol'And'Rock Festival 2018
foto: Damian Mekal / materiały prasowe

Pol'And'Rock Festival 2018 przeszedł do historii. Setki różnych aktywności, spotkania z postaciami telewizyjnymi, wybitnymi sportowcami i przedstawicielami świata sztuki, a wreszcie koncerty na pięciu scenach, w ramach których obok absolutnych gwiazd pojawiały się też zespoły rozpoczynające karierę.

Działo się wiele i gorące temperatury wcale nie zniechęciły fanów dobrej muzyki. 3 sierpnia 2018 na Dużej Scenie wystąpił Nocny Kochanek. Zespół cieszy się dużą i wyprzedaje wiele swoich koncertów, ale to, co działo się pod sceną podczas festiwalu zaskoczyło nawet muzyków.

Rekord frekwencji na koncercie Nocnego Kochanka na Pol'And'Rock Festival 2018

Jeszcze w 2017 roku Nocny Kochanek występując na ówczesnym Przystanku Woodstocku spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności. Okazało się jednak, że w 2018 roku formacja pobiła rekord, bowiem na ich show przyszło około 700 tysięcy osób.

Nocny Kochanek podzielił się tą wiadomością z fanami udostępniając specjalny post na swoim profilu na Facebooku:

Zobaczcie, jak kapela wypadła na festiwalu:

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego tegoroczna edycja odbyła się w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Na imprezie wystąpili m.in. Judas Priest, Gojira czy Goo Goo Dolls. Zobaczcie również, jak fani bawili się w strefie Antyradia  1. dnia festiwalu, 2. dnia festiwalu oraz 3.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival Nocny Kochanek