The Dillinger Escape Plan na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
08.08.2017 15:02
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak amerykańska kapela wypadła przed niemiecką publicznością na jednym z najważniejszych metalowych festiwali na świecie.

Przez prawie 20 lat kariery zespół zdążył zaskarbić sobie przychylność fanów za sprawą eksperymentalnego podejścia do ciężkiej muzyki. The Dillinger Escape Plan wydał album „Dissociation” 14 października 2016 roku i... zapowiedział koniec kariery wyruszając w trasę koncertową.

Kapela zagrała m.in. w Warszawie 11 lutego 2017 roku. Jadąc na krakowski koncert zespół miał wypadek i musiał odwołać zaplanowane występy, jednak powróci do Krakowa już 10 sierpnia 2017.

W ramach tournée kapela zaprezentowała się również na festiwalu Wacken Open Air 4 sierpnia 2017 obok takich gwiazd, jak m.in. Europe, Annihilator, Ugly Kid Joe czy Flotsam And Jetsam. Zobaczcie, jak przed niemiecką publicznością wypadł The Dillinger Escape Plan:

Jeżeli chcecie poczuć atmosferę tego festiwalu, to możecie również obejrzeć zdjęcia z koncertów  m.in. Volbeat, Skyline i Doro Pesch, a także polskiego reprezentanta w konkursie Metal Battle, The Kroach. 4 sierpnia 2017 zaprezentowali się tacy artyści, jak m.in. Emperor, Sanctuary, Sonata Arctica i Grave Digger.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.