Tiamat na Castle Party 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
19.07.2017 16:22
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Szwedzi wywołali szaleństwo na zamku w Bolkowie. Przekonajcie się sami, jak było na tym występie.

To był naprawdę wyjątkowy koncert! 16 lipca 2017 roku na Castle Party 2017 zaprezentował się zespół Tiamat i kapela została naprawdę gorąco przyjęta przez publiczność festiwalu. Szwedzka formacja ma na swoim koncie 10 studyjnych albumów i dyskografię zamyka krążek „The Scarred People” z 2012 roku. Na koncercie oczywiście nie mogło zabraknąć największych hitów, które ucieszyły niejednego fana.

Zespół w mgnieniu oka nawiązał kontakt z publicznością, która głośno oklaskiwała każdy kolejny numer grupy Tiamat. Zobaczcie zdjęcia z tego koncertu:

Na festiwalu, który odbywał się w dniach 13-16 lipca 2017 zaprezentowali się tacy artyści, jak m.in. My Dying Bride, Diary of Dreams, rosyjska Arkona, Batalion d'Amour, skrzypaczka Kasia Lipert czy NeuOberschlesien.

Na Castle Party 2017 nie zabrakło również wymyślnie ubranych fanów gotyckiego grania, którzy chętnie prezentowali swoje niezwykle ciekawe i mroczne stroje.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.