Publiczność podczas czwartego dnia Castle Party 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
18.07.2017 17:16
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przez kilka dni zamek w Bolkowie został opanowany przez gotów. Obejrzyjcie najciekawsze kreacje mrocznych fanów.

NeuOberschlesien, rosyjska Arkona, My Dying Bride, Diary of Dreams, skrzypaczka Kasia Lipert, Batalion d'Amour - to tylko część gwiazd, które zaprezentowały się na Castle Party 2017. Festiwal to nie tylko gotycki rock, muzyka elektro czy industrial, ale również fani, którzy przyjeżdżają z Polski oraz sąsiednich państw, by pokazać swoje stroje.

Przedstawiciele subkultury gotyckiej lubią przepych, a ich kreacje muszą być doprecyzowane w najmniejszym szczególne. Serwis Antyradio.pl pokazał już fanów z drugiego oraz trzeciego dnia imprezy. Zobaczcie teraz, kto pojawił się ostatniego dnia festiwalu.

Castle Party to jeden z największych festiwali w Europie, gdzie dominują gotyckie klimaty. Koncerty odbywały się na zamku, w byłym kościele ewangelickim i wybranych klubach. Oprócz występów fani mogli zobaczyć artystyczne eventy i potańczyć przy setach didżejów.

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1994 roku w zamku Grodziec i wówczas na festiwalu pojawiło się 300 osób. Z biegiem czasu festiwal przeniósł się do Bolkowa i znacznie się rozrósł. Na imprezie oprócz polskich fanów można zauważyć również gości z Niemiec, Czech czy Rosji.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.