Gorillaz w wykonaniu metalowego królika

Aleksandra Degórska
09.11.2015 11:29
Gorillaz w wykonaniu metalowego królika Fot. kadr video

Ostatnio głośno o Gorillaz, bowiem w 2016 roku ma ukazać się nowy album zespołu. Tymczasem przebój kapeli doczekał się metalowego coveru. Kim jest podejrzana puchata postać?

W końcu masz chwilę wolnego, żeby wybrać się do galerii handlowej, zrobić zaległe zakupy, pójść do kawiarni i po prostu zmarnować dużo czasu na oglądanie wystaw z rzeczami, które i tak sobie nie kupisz. Błogo mija czas, aż tu nagle wpada królik z gitarą i zaczyna grać cover „Feel Good” z repertuaru Gorillaz.

Już niedługo święta Bożego Narodzenia, skąd więc przykicał wielkanocny zwierzak? Miny niektórych klientów są bezcenne, w końcu nie zawsze widuje się tak puszystego gitarzystę. Ciekawe, czy futerko przeszkadza mu w graniu na instrumencie.

Gitarzysta skacze sobie po korytarzach galerii handlowej i jak gdyby nigdy nic wymachuje nóżkami i gra kolejne akordy. Niektórzy widzowie zaczynają wszystko nagrywać, bo zwierzątko jest naprawdę utalentowane.

Po wszystkim sam królik zachodzi do sklepu. Jak już przykicał do galerii, to wykorzysta tę okazję na zakupy. Bardzo rozsądnie.

Zobaczcie, jak zwierzak wykonuje cover Gorillaz:

Leo Moracchioli, bo to on jest zagadkowym królikiem, słynie z metalowych wersji kawałków zupełnie z innej półki muzycznej. Na swoim koncie ma covery „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macarena” Los del Rio, „Moves Like Jagger” Maroon 5, „Scatman” Scatmana Johna, „Hey Jude” The Beatles, „Gin and Juice” Snoop Dogga, „Money, Money, Money” Abby, „Chandelier” Sii czy „Like a Virgin” Madonny.

Co sądzicie o metalowej wersji utworu Gorillaz?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.