Jak brzmi „Eye of the Tiger” w metalowej wersji?

Magda Słomka
03.04.2016 11:16
Jak brzmi „Eye of the Tiger” w metalowej wersji? Fot. kadr z wideo

Numer grupy Survivor, któremu i tak już nie brakuje energii, otrzymał jeszcze większego kopa. Jak to brzmi?

Szykujesz się do ważnej walki – egzaminu, idziesz na rozmowę o wymarzoną pracę, lub na randkę, którą ustawiałeś od kilku miesięcy. Co dudni Ci w uszach? „Tu, tu tu TU, tutu TU” i tak dalej. Wszystko przez to, że czujesz się jak wojownik i chcesz wygrać ten bój, a taka sytuacja kojarzy Ci się właśnie z numerem „Eye of the Tiger”.

Utwór wydany w 1982 roku przez zespół Survivor został napisany specjalnie dla Sylvestra Stallone'a i filmu „Rocky III”. W kinowym wydaniu wyraźnie słychać ryki walecznych tygrysów, jednak w singlowej wersji zrezygnowano z tak ostrych dodatków.

Znany i lubiany YouTuber Leo Moracchioli postanowił zatem dodać temu kawałkowi jeszcze większej mocy. Stoczył wokalną walkę z kolegą po internetowym fachu, Robem Lundgrenem, czego rezultatem jest poniższe wideo.

Posłuchajcie, jak brzmi bojowy utwór z jeszcze większą dawką mocy. Oto prawdziwy metalowy tygrys!

Uważacie, że muzyczny świat powinien składać się tylko i wyłącznie z metalu? Może wcale nie zwariowaliście, bo wygląda na to, że Leo ma na celu przerobienie wszystkich największych popowych i nie tylko przebojów na własną nutę...

Na razie udało mu się „zmetalizować” między innymi utwory „Get Lucky” Daft Punk, „Wannabe” Spice Girls, „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macarena” Los del Rio, „Money, Money, Money” Abby,„Chandelier” Sii, „Like a Virgin” Madonny, „Scatman” Scatmana Johna czy hit z lat 90. „Barbie Girl” zespołu Aqua.

Co sądzicie o „Eye of the Tiger“ w takiej wersji?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.