„Somebody That I Used To Know” w metalowej wersji

Justyna Kierzkowska
16.07.2016 17:20
„Somebody That I Used To Know” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Leo Moracchioli tym razem postanowił cofnąć się do listy przebojów z 2011 roku i sięgnął po kawałek Gotye. Posłuchajcie, jak ten utwór sprawdza się w nieco mocniejszym wydaniu!

Znany youtuber, który spośród wszystkich gatunków muzycznych najbardziej ukochał sobie metal, znowu zaprezentował swoje umiejętności. Najwyraźniej największym celem Leo Moracchioliego jest pokazanie całemu światu, że w wersji metalowej da się zagrać absolutnie wszystko. Trudno nie odnieść takiego wrażenia, skoro gitarzysta stworzył już przeróbki m.in. „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macareny” Los del Rio, „Money, Money, Money” Abby, „Chandelier” Sii, „Like A Virgin” Madonny, „Scatmana” Scatmana Johna czy hit z lat 90. „Barbie Girl” zespołu Aqua.

Tylko w 2016 roku na jego kanale ukazały się chociażby także covery, jak „Killing In The Name” Rage Against The Machine, „Wake Me Up Before You Go-Go” grupy Wham!, „Redemption Song” Boba Marleya, „Eye of the Tiger” zespołu Survivor, a nawet główny motyw z serialu „Przyjaciele”.

Tym razem youtuber postanowił wziąć na warsztat jeden z największych przebojów 2011 roku - utwór „Somebody That I Used to Know” belgijsko-australijskiego muzyka Gotye nagrany wspólnie z nowozelandzką piosenkarką Kimbrą. Singiel był także najlepiej sprzedającym się na świecie utworem w 2012 roku. 

Leo Moracchioli to nie jedyny youtuber, który przerabia znane kompozycje na metalowe. Równie dobrze radzi sobie Jared Dines, który do tej pory zaprezentował muzyczne wersje m.in. największych przebojów Blink-182, kompilacji utworów Adele czy hitów Guns N' Roses. 

Jeśli już przesłuchaliście wszystkich ostrzejszych kompozycji, które ukazały się w serwisie Antyradio.pl na sam koniec włączcie sobie jeszcze motyw z Pokemon Go w metalowej wersji. Gwarantujemy, że sprawdzi się podczas grania i zbierania kieszonkowych potworów.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.