Jak dzieciaki reagują na muzykę AC/DC?

Jakub Gańko
18.04.2017 15:43
Jak dzieciaki reagują na muzykę AC/DC? Fot. kadr z wideo

Czy dzieci lubią twórczość Australijczyków? Przekonajcie w tym przeuroczym nagraniu!

AC/DC to niekwestionowana klasyka rocka. Ciężko znaleźć jakiegoś miłośnika cięższych brzmień, który nie darzyłby przynajmniej szacunkiem takich szlagierów jak „Highway to Hell”, „Back in Black” czy „Thunderstruck”. Wielu z nas z pewnością się na nich wręcz wychowało, dziś już jednak mamy nieco inne czasy...

Jak współczesne dzieciaki reagują na muzykę AC/DC? Czy twórczość Angusa Younga i spółki ma w ogóle szanse do nich dotrzeć? Okazuje się, że jak najbardziej - możemy się o tym przekonać z poniższego wideo. Malcom w różnym wieku puszczono największe przeboje Australijczyków. Z jakim skutkiem?

Dzieci potrafią się dziwić, co to za dziwaczna nazwa zespołu czy też... że jej muzycy wciąż żyją. Roześmiane reakcje wzbudził też image samego Angusa, który został błyskawicznie skojarzony z Jackiem Blackiem w filmie „Szkoła rocka”. Jeśli jednak chodzi o samą muzykę, można być dobrej myśli.

12-letni Jackson otwarcie przyznał, że przecież każdy zna AC/DC, a 9-letnia Sydney odśpiewała nawet refren „T.N.T.”. Większość dzieciaków albo już znała te utwory, albo od razu pokochała od pierwszych dźwięków. Nie ma wątpliwości, że AC/DC obudziło w nich rocka!

Urocze wideo obejrzycie w całości poniżej:

Jeszcze mało słodyczy? Obejrzyjcie w takim razie jak nastolatki reagują na Marilyna Mansona, Guns N' Roses, Nirvanę czy muzykę Metalliki. Z drugiej strony wiekowej barykady możecie też obejrzeć seniorów wystawionych na teledyski zespołów System of a Down i Bring Me The Horizon.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.