Johnny Depp zaśpiewał „Heroes” Davida Bowiego na koncercie Hollywood Vampires

Maciej Koprowicz
24.05.2018 10:42
Johnny Depp zaśpiewał „Heroes” Davida Bowiego na koncercie Hollywood Vampires Fot. kadr z wideo

Słynny aktor wykonał wielki przebój brytyjskiej legendy rocka na koncercie grupy Hollywood Vampires.

Johnny Depp to człowiek wielu talentów. Należy do największych gwiazd kina, a publiczność pokochała go za takie role, jak Edward Nożycoręki, Jack Sparrow z „Piratów z Karaibów” i Willy Wonka z „Charlie i fabryka czekolady”. Jest jednak również muzykiem – świetnie gra na gitarze, a jak się okazuje, potrafi również śpiewać.

Depp występuje w supergrupie Hollywood Vampires, w której jego muzycznymi partnerami są Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith. Zespół wykonuje zarówno przeboje jego członków, jak i covery słynnych utworów z rockowego kanonu. W repertuarze ma między innymi „Heroes” Davida Bowiego, w którym obowiązki wokalne przejmuje Johnny Depp.

Hollywood Vampires wykonali wielki hit Bowiego z 1977 roku na koncercie w Sands Bethlehem Event Center w Bethlehem w Pensylwanii 21 maja 2018. Sprawdźcie, jak poradził sobie Johnny z tym słynnym numerem:

Hollywood Vampires w Polsce

Także polska publiczność będzie miała już niedługo okazję zobaczyć Deppa z gitarą i za mikrofonem. Hollywood Vampires wystąpią 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety w sprzedaży na eBilet.pl.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.