Najmłodszy fan Metalliki łupie głową do „Moth Into Flame”

Aleksandra Degórska
03.10.2016 13:25
Najmłodszy fan Metalliki łupie głową do „Moth Into Flame” Fot. kadr z wideo

Ten maluch zna się na dobrej muzyce i docenił najnowszy singiel zespołu. Zobaczcie, jak reaguje na ten numer.

Fani thrashmetalowej legendy odliczają dni do ukazania się nowej płyty. „Hardwired…To Self-Destruct” pojawi się 18 listopada 2016 roku. Czekając na wydawnictwo poznaliśmy dwa single „Hardwired” oraz „Moth Into Flame”, do których powstały również teledyski.

Wielbiciele zespołu to bardzo różnorodna grupa, nie są to tylko starzy metalowcy, którzy za dzieciaka słuchali Metalliki. Również coraz więcej maluchów przekonuje się do mocniejszego grania już od najmłodszych lat. Potwierdzeniem tego jest chociażby trio urwisów, które na ulicy zagrało wiązankę utworów Metalliki i swoim wykonaniem zachwyciło samych muzyków.

Teraz światło dzienne ujrzało kolejne nagranie pokazujące, że już małe szkraby dobrze bawią się przy mocnym graniu i chętnie uprawiają headbanging. Oto mały Lennox, któremu spodobał się numer „Moth Into Flame”. Dzieciak kołysze się w rytm muzyki i ma szerokiego banana na twarzy patrząc na monitor, gdzie wyświetla się najnowszy klip do singla Metalliki.

Mały szatan wie co dobre:

Czy Metallica mogła się spodziewać, że thrashmetalowa twórczość będzie wywoływać radość na małej twarzyczce? Zresztą jeszcze Dave Gahan z Depeche Mode stwierdził, że kapela komponuje popowe melodie, które wpadają w ucho i mały Lennox to potwierdził. Ostre riffy, szalona perkusja i charakterystyczny wokal Hetfielda - to wszystko sprawia, że sporo osób przekonuje się do takiej muzyki.

Nawet dzieciaki, które uczestniczyły w małym eksperymencie i po raz pierwszy usłyszały Metallicę, choć może na początku nie były przekonane do tego typu twórczości, to jednak z czasem polubiły mocne granie. Patrząc na tę sytuację brawa należą się rodzicom małego Lennoxa, którzy już od samego początku puszczają mu dobrą muzykę.

Może dzieciak, gdy dorośnie postanowi chwycić za gitarę? W końcu jest całkiem sporo rockowych i metalowych dziecięcych zespołów. Jak się okazuje, takie maluchy dają czadu na scenie nie gorzej niż zawodowi muzycy! Zresztą wystarczy wspomnieć o 11-letnim Callumie, który zachwycił jury w talent show wykonując „Enter Sandman”.

Posłuchajcie, jak dzieciak zagrał również „Master Of Puppets”:

To nic, że może wykonanie nie jest idealne, ale chłopak kocha metal całym swoim sercem. Jest więc nadzieja, że rośnie nam kolejne pokolenie całkiem zdolnych muzyków.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.