Papa Roach złożył hołd Keithowi Flintowi z The Prodigy. Zagrał "Firestarter"

21.05.2019 15:42
Papa Roach The Prodigy|undefined Fot. : Rex Features/East News; shutterstock.com

Na festiwalu Sonic Temple, Papa Roach złożył hołd Keithowi Flintowi. Artysta wykonał na żywo utwór The Prodigy "Firestarter". Jak mu poszło?

Papa Roach to zespół, który powstał w 1993 roku. Jacoby Shaddix postanowił złożyć hołd niedawno zmarłemu Keithowi Flintowi. Wokalista The Prodigy zmarł 4 marca 2019 roku, a jego ciało znaleziono w domu w Essex. Ratownicy po dotarciu na miejsce próbowali go reanimować niestety bezskutecznie. Wielu artystów oddało hołd Keithowi. Elton John przyznał w jednym z wywiadów, że teraz wszystkie koncerty będzie otwierał utworem "Firestarter". Teraz przyszedł czas na Papa Roach, który wykonał właśnie ten utwór na jednym z festiwali.

Papa Roach zagrał utwór "Firestarter" w hołdzie Keithowi Flintowi

Przeczytaj także

Festiwal Sonic Temple rozpoczął się 17 maja 2019 roku i potrwał aż 3 dni. Na scenie pojawili się Foo Fighters, System of a Down, Disturbed, Bring Me The Horizon, Ghost, Halestorm, Lamb of God, Joan Jett and The Blackhearts, The Hives, Gojira i Papa Roach. To właśnie ten ostatni zespół postanowił oddać hołd zmarłemu wokaliście The Prodigy. Grupa wykonała utwór "Firestarter", a publiczność oszalała. Zanim zaczęli grać, wokalista powiedział do mikrofonu "To dla Ciebie, Keith". Nagranie z tego występu znajdziecie poniżej:

Koniec śledztwa w sprawie śmierci Keitha Flinta

Orzeczenie koronera sądowego podważyło doniesienie, że Keith Flint popełnił samobójstwo. Badania toksykologiczne podczas sekcji zwłok wykazały, że w chwili śmierci Keith miał we krwi kokainę, kodeinę i alkohol. Osoba, która zajmowała się sprawą śmierci artysty ogłosiła, że pozostawia orzeczenie otwarte. Więcej informacji o śledztwie znajdziecie tutaj.

Zobacz także: >>Gitarzysta The Prodigy nie odda hołdu zmarłemu Keithowi<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.