„Power Rangers” w metalowej wersji

Jakub Gańko
27.06.2016 14:16
„Power Rangers” w metalowej wersji Fot. materiały prasowe + Bóg Pejnta

Pora nadać nieco cięższe brzmienie młodzieżowej klasyce, którą wszyscy pamiętamy. Posłuchajcie metalowej wersji Power Rangersów!

Nieustraszeni pogromcy zła z naszego dzieciństwa już wkrótce powrócą w nowym filmie. Obraz zatytułowany po prostu „Power Rangers” będzie stanowił reboot doskonale znanej marki, którego realizacja była możliwa dzięki powrotowi praw do niej w ręce Haima Sabana. W głównych rolach zobaczymy m.in. Elizabeth Banks w roli Rity Repulsy oraz Bryana Cranstona jako kultowego Zordona.

Power Rangersi mieli już 23 sezony serialu telewizyjnego i 2 filmy kinowe, by pokazać nam jak walczą ze złem w najczystszej postaci. Ale co by było, gdyby Zordon puścił im coś nieco cięższego do walki? Wszakże dobra muzyka to podstawa motywacji do emocjonującego pojedynku. Być może w rytm metalowego podkładu grupa nastolatków z kalifornijskiego Angel Grove radziłaby sobie jeszcze lepiej?

Wszyscy kojarzymy ten energiczny motyw, na dźwięk którego trzeba było kończyć zabawę na podwórku i zbierać się do telewizora. Już w oryginalnej wersji mógł szczycić się zagrzewającym do boju gitarowym czadem, ale w coverze przygotowanym przez Shivasa Thilaka nabrał jeszcze więcej zadziorności i brudu. Z taką wersją kitowcy nie mieliby żadnych szans.

Przekonajcie się na własne uszy jak brzmi metalowa wersja wejściówki z „Power Rangers”:

Jeśli dopadła Was tęsknota za latami dziewięćdziesiątymi, możecie też przypomnieć sobie motyw z serialu „Przyjaciele” w nieco cięższym wydaniu. Nie Wasza bajka? To rzućcie uchem na tę przeróbkę wejściówki z „Gwiezdnych wojen”. W ramach codziennej porcji nostalgii mamy też dla Was komplet coverów z Pokemonów.

Mało? Polecamy twórczość YouTuberów z kanału Na metalowo, którzy brali na warsztat już wszystko: od „Gumisiów” i Fasolek, przez hity disco polo „Bierz co chcesz” Shazzy czy „Jesteś szalona” Boys, aż po klasykę hip-hopu w postaci Liroya i Kalibra 44, czy z nieco nowszych rzeczy: Gang Albanii...

Jak Wam się podobają Power Rangersi w takiej wersji?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.