Motyw z serialu „Przyjaciele” w metalowej wersji

Aleksandra Degórska
13.06.2016 15:50
Motyw z serialu „Przyjaciele” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Leo Moracchioli znowu wkracza do akcji. Tym razem postanowił przypomnieć utwór ze słynnego serialu.

Czy twórcy tego serialu mogli się spodziewać, że „Przyjaciele” stanie się jednym z najpopularniejszych seriali? Wszystko zaczęło się w 1994 roku, gdy widzowie zobaczyli na małym ekranie paczkę przyjaciół, którzy wiedli zwariowane życie.

Serial doczekał się 10 sezonów, licznych nagród i był emitowany w 100 krajach. Ostatni odcinek pojawił się w 2004 roku, natomiast 21 lutego 2016 roku ukazał się specjalny 2-godzinny odcinek „Przyjaciół” na kanale NBC, czyli tam, gdzie przez 10 lat pokazywane były przygody bohaterów.

Również utwór, który pojawiał się na początku każdego odcinka, stał się już legendarny. Chyba nie ma nikogo kto nie kojarzyłby tego numery, choć jeśli chodzi o nazwanie zespołu, który to wykonuje, jest już nieco gorzej.

Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni przypominamy, że za utworem „I’ll be There for You” stoi kapela The Rembrandts. Ciekawi, jak ten słynny kawałek prezentował się w ciężkiej odsłonie?

Czas na Leo Moracchioliego, który wszystko zamienia w metal!

Krótko i na temat. „Przyjaciele” chyba jeszcze nigdy nie byli aż tak niegrzeczni. Leo jak zwykle postanowił się wyżyć i stworzyć wersję, którą nie pogardzi żaden fan mocnego grania.

YouTuber ma na swoim koncie sporo takich przeróbek. Wystarczy wspomnieć o „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macarena” Los del Rio, „Money, Money, Money” Abby czy „Get Lucky” Daft Punk.

 To jednak nie koniec, bowiem muzyk wziął na warsztat „Eye of the Tiger” Survivor, „Vertigo” U2 czy „Girls Just Want To Have Fun” Cyndi Lauper czy „Redemption Song” Boba Marleya i zaprezentował te numery w ciężkiej wersji.

Jak oceniacie „I’ll be There for You” w metalowej odsłonie?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.