T.Cover: „Jest super” i „To wychowanie” T.Love w wersji Snowmana

Maciej Koprowicz
05.03.2018 11:34
T.Cover: „Jest super” i „To wychowanie” T.Love w wersji Snowmana Fot. kadr z wideo

Do akcji z coverami T.Love dołączył Snowman, czyli zespół wokalisty Myslovitz, Michała Kowalonka.

Choć zakończył się jubileuszowy rok T.Love, który w 2017 obchodził 35. rocznicę debiutu, to zainicjowana z tej okazji akcja T.Cover nadal trwa. Pomysł grupy Muńka Staszczyka, która zaprosiła zaprzyjaźnionych wykonawców do nagrania własnych wersji jej utworów, spodobał się zarówno wykonawcom, jak i fanom muzyki. W efekcie wciąż otrzymujemy kolejne świetne wykonania piosenek T.Love.

Teraz swoją własną interpretację utworu „Jest super” z albumu „Chłopaki nie płaczą” z 1997 zaproponował zespół Snowman, którego wokalistą jest obecny frontman Myslovitz, Michał Kowalonek. Do swojej wersji poznański zespół wplótł również fragment słynnego utworu „To wychowanie” z 1989 roku. Nagraniu Snowmana towarzyszy ciekawy teledysk, w którym muzycy zostali uwiecznieni na tle dających do myślenia napisów na murach w Poznaniu. Zobaczcie sami:

W projekcie T.Cover do tej pory wzięli udział między innymi Kasia Nosowska („King”), Dawid Podsiadło („Bóg”), Kamil Bednarek („Stokrotka”) i Łąki Łan (dwie wersje „I Love You”) i Acid Drinkers („Nie, nie, nie”), Sokół („Warszawa”), Kult („Mecz”) i Mietall Waluś („Gnijący świat”).

35. rok działalności T.Love był jego ostatnim. Wraz z 2018 rokiem grupa zawiesiła działalność na czas nieokreślony. Muniek Staszczyk planuje nagrać w najbliższym czasie solowy album.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.