Porwany nastolatek uratowany po 7 minutach. Porywacze utknęli w korku

Kacper Peresada
22.10.2019 13:51
porwany|undefined Fot. źródło: Shutterstock

Policja otrzymała telefon od brata ofiary, który poinformował, że czwórka mężczyzn porwała nastolatka i wciągnęła go do samochodu z napisem "High Lander" na przedniej szybie. 

Wszystko wydarzyło się w nocy z niedzieli na poniedziałek (20/21.10.2019). Policja była w stanie zatrzymać jednego z członków gangu, którzy brali udział w porwaniu osoby w Mohan Garden w New Delhi. Ofiara została uratowana przez przedstawicieli prawa zaledwie siedem minut po tym, jak ją uprowadzono.

Porywacze złapani w korku

Policja wyjaśnia, że otrzymała w nocy telefon od brata porwanego z informacją, że czwórka mężczyzn podjechała do nastolatka i wciągnęła go do swojego samochodu. Dzwoniący był w stanie podać, jak wyglądał samochód wykorzystany przez uczestników napadu. Porywacze nie zdołali uciec, ponieważ zatrzymał ich pobliski korek.

Przeczytaj także

Po tym, jak czwórka mężczyzn wciągnęła chłopca o imieniu Rijwal do samochodu, zawieźli go do miejsca, w którym zaparkowane było jego auto. Członkowie gangu zabrali mu klucze i część przesiadła się do pojazdu należącego do młodzieńca. 

Policja zauważyła samochód porywaczy kilka chwil później na skrzyżowaniu. Auto stało na czerwonym świetle. W pojeździe został jednak tylko jeden z napastników i Rijwal. Policjanci byli w stanie odzyskać zarówno jego samochód, jak i pieniądze, które odebrali mu mężczyźni.

Nie udało się na razie odnaleźć pozostałych bandytów, którzy brali udział w porwaniu.

Na przyszłość pamiętajcie: porywając kogoś, sprawdźcie, czy nie ma korków.

Zobacz także: Najbogatszy Polak chce zbudować u nas elektrownię jądrową

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.