Sony pokazało na E3 nowe zwiastuny „Spider-Mana” i „Ghost of Tsushima”

Kamil Kacperski
12.06.2018 12:51
Spider-Man i Ghost of Tsushima|undefined Fot. materiały prasowe

Playstation w najbliższych miesiącach otrzyma naprawdę bardzo mocne tytuły ekskluzywne. Na E3 Sony zaprezentowało kolejny gameplay ze „Spider-Mana” oraz osadzoną w czasach średniowiecznej Japonii grę „Ghost of Tsushima”.

Sony podczas swojej konferencji prasowej skupiło się na 4 bardzo dobrze zapowiadających się tytułach - „Death Stranding” w reżyserii legendy branży Hideo Kojimy, „The Last of Us Part II”, czyli kontynuacji jednej z najlepszych gier poprzedniej generacji, „Spider-Manie” na PS4 oraz nowej produkcji twórców „inFamous” zatytułowanej „Ghost of Tsushima”.

Gra o pajączku otrzymała nowy gameplay przedstawiający złoczyńców, którzy pojawią się w „Spider-Manie” na PS4. W materiale zaprezentowanym na E3 mamy okazje zobaczyć Electro, Vulture'a, Rhino, Scorpiona oraz widzianego już we wcześniejszych trailerach Mister Negative'a. Zwiastun prezentuje system walki z wieloma przeciwnikami naraz, spektakularne podróżowanie po Nowym Jorku za pomocą pajęczyn, a także srogie lanie, które Spidey'emu spuszczają wymienieni łotrzy znani z kart komiksów:

O produkcji wiemy już całkiem sporo - twórcy potwierdzili swojego czasu, że w grze będzie możliwość zmieniania stroju Spider-Mana, że zagramy jako Pater Parker, a także Mary Jane Watson oraz, że scenariusz „Spider-Mana” na PS4 liczy sobie około 3 tysięcy stron. Premiera produkcji odbędzie się już 7 września 2018 roku.

Ghost of Tsushima - zwiastun i pierwszy gameplay

Kolejną produkcją zaprezentowaną przez Sony na ich konferencji była gra „Ghost of Tsushima”. Deweloperami tytułu jest studio Sucker Punch Productions, które ma na swoim koncie dość popularną serię „inFamous”. Fabuła ich nowej produkcji została osadzona w czasach średniowiecznej Japonii i opowie o samuraju, który stawi czoła mongolskim najeźdźcom.

Ciekawym elementem prezentacji „Ghost of Tsushimy” był występ flecisty, który odbył się tuż przed wyświetleniem pierwszego gameplay'a produkcji. A jak prezentuje się nowa gra Sucker Punch w akcji?:

Naszym zadaniem w „Ghost of Tsushima” będzie walka z Mongołami, którzy najechali na małą japońską wyspę Tsushima. Wcielając się w jednego z nielicznych pozostałych przy życiu samurajów będziemy toczyli pojedynki z mnóstwem wrogów, czego przedsmakiem są sceny walki przedstawione w pierwszym gameplay'u produkcji. Niestety, na razie nie znamy daty premiery nowej gry od Sucker Punch Productions.

E3 - podsumowania

Jeżeli przegapiliście poprzednie konferencje wydawców na E3, to przygotowaliśmy dla was podsumowania wystąpień Bethesdy oraz giganta z Redmond, czyli Microsoftu.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.