Wymusił pierwszeństwo jadąc rowerem bez trzymanki. Później wyjął pałkę

22.09.2023 15:48
Rowerzysta wymusza pierwszeństwo i grozi pałką Fot. Screen @STOPCHAM

Do wstrząsającego wydarzenia doszło w Warszawie 20 września. Kierowca musiał nagle zahamować, bo rozmawiający przez telefon i jadący bez trzymanki rowerzysta wymusił pierwszeństwo. Później zrobił coś gorszego.

Kanał na YouTubie o nazwie „STOP CHAM” cieszy się niezmiennie wielką popularnością wśród polskich internautów. Znajdziemy tam przesyłane przez ludzi nagrania z drogi, które pokazują tytułowych „chamów” na polskich drogach. Niedawno przybliżaliśmy wam choćby szokujące zdarzenie z trasy S8 spod Warszawy, gdy samochód poszybował niemalże w przestworza, czy niezdecydowanego kierowcę, który nie wiedział, czy jechał w lewo, czy w prawo, więc wjechał prosto w barierkę.

Tym razem doszło do dziwacznego incydentu z rowerzystą w roli głównej. Dla wielu kierowców są oni prawdziwą zmorą, bo często nic nie robią sobie z powszechnie obowiązujących zasad na polskich drogach. Takich gagatków jest oczywiście mniejszość, ale jak już uda się jakiegoś nagrać, to zaczyna się burza w sieci. Tym razem nie jest inaczej.

Rowerzysta wymusza pierwszeństwo i grozi pałką kierowcy [FILMIK]

Na nagraniu, które udostępniła strona „STOP CHAM”, widzimy jak rowerzysta wymusza pierwszeństwo jadąc środkiem drogi. Nic się chłop nie przejmuje, bo i tak jest zbyt zajęty rozmawianiem przez telefon. Widać również, że mężczyzna jedzie bez trzymanki, choć droga jest dość ruchliwa.

Klakson poszedł w ruch, a słyszymy nawet obelżywe słowa ze strony zszokowanego kierowcy. To nie spodobało się rowerzyście, którego panowanie nad szosą zostało zakwestionowane. Wówczas sięgnął po cienką pałeczkę (a może kij?) i pokazał ją kierowcy, jakoby grożąc mu pobiciem. „Chłopieee, uspokój się, mam kamerkę i jazda z telefonem bez trzymanki… Pogrzało cię?!”, odpiera tę groźbę kierowca. To proste stwierdzenie faktu i opisanie sytuacji wystarczyło, aby uspokoić gorącą głowę kolarza.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Miron Kądziela
Miron Kądziela Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.