„Girls Just Want To Have Fun” w metalowej wersji

Robert Skowronski
10.04.2016 13:16
„Girls Just Want To Have Fun” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Niektóre dziewczyny ubierają się w różowe sweterki i mają tipsy, inne wolą skóry z ćwiekami i pomalowane na czarno paznokcie. Łączy je jedno – chcą się po prostu trochę zabawić.

Wolny wieczór i nieodparta ochota wyjścia na miasto – do pubu, klubu, na koncert. Niektóre przedstawicielki płci pięknej wybiorą miejsce, gdzie po oczach bije światło stroboskopów, a z głośników wydobywa się syntetyczny jednostajny rytm. Jako preludium do dobrze zapowiadającego się wieczoru może posłużyć utwór „Girls Just Want To Have Fun”.

„Babski klasyk” z repertuaru Cyndi Lauper nie pasuje jednak do roli zapowiedzi niezapomnianej nocy dla pań, które wolą gitarowe przestery i dudniącą stopę perkusji. Chyba że potraktuje się ten kawałek metalową aranżacją. Leo Moracchioli wyszedł na przeciw oczekiwaniom rockowych i metalowych kobiet tworząc „Girls Just Want To Have Fun” w wersji z przytupem.

Kawałka możecie posłuchać poniżej. Leo oprócz gitary wykorzystał też elektryczne banjo dodające kompozycji odpowiedniego smaczku:

Panie, które nie są zwolenniczkami typowo klubowych i dyskotekowych brzmień, a jednak nie widzą siebie na parkiecie przy muzyce Slayera czy Pantery, zdecydowanie powinny zaznajomić się z twórczością Leo.

Ten słynny YouTuber stworzył już całe mnóstwo popowych hitów w metalowej wersji. Ma on na swoim koncie ostrzejsze wersje między innymi utworów „Get Lucky” Daft Punk, „Wannabe” Spice Girls, „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macareny” Los del Rio, „Money, Money, Money” Abby,„Chandelier” Sii, „Like a Virgin” Madonny, „Scatman” Scatmana Johna, „Hello” Adele, „Bad” Michaela Jacksona, „Moves Like Jagger” Maroon 5 czy hit z lat 90. „Barbie Girl” zespołu Aqua.

Jak Wam się podoba „Girls Just Want To Have Fun” w metalowej wersji?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.