A gdyby postacie z kreskówek zaśpiewały utwór „Africa” Toto?

Aleksandra Degórska
21.08.2018 12:55
Toto |undefined Fot. kadr z wideo

Pewien YouTuber postanowił zaśpiewać hit Toto naśladując głosy postaci z kreskówek. Czy taki cover przypadnie Wam do gustu?

To się chyba nigdy nie skończy! Jakiś czas temu internauci wzięli pod lupę utwór „Africa” grupy Toto, który stał się internetowym memem. Dlaczego nagle zwrócono uwagę właśnie na ten hit z lat 80.? Tego nie wie nawet klawiszowiec Toto, Steve Porcaro.

Wciąż pojawiają się kolejne covery tego utworu i co ciekawe, internauci naprawdę nie mają dosyć. Co rusz pojawiają się kolejne przeróbki i oto jedna z tych najnowszych. YouTuber Brock Baker ma dar naśladowania słynnych postaci z kreskówek. Postanowił zatem użyć swojego talentu, by stworzyć kolejny cover Toto. Artysta udawał charaktery z takich animacji, jak m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”, „Król Lew”, „Family Guy” czy „Iniemamocni”.

29 postaci z kreskówek w coverze „Africa” Toto

Czy taki eksperyment jest w ogóle zdatny do słuchania?

Mało Wam coverów Toto? Utwór wykonano już na kurczakach i dziecięcych klawiszach, czy stacjach dyskietek. Można popłakać się ze śmiechu słuchając numeru „Africa” w bardzo dosłownej, polskiej wersji. Natomiast restauracja sieci Burger King w Londynie przez całą dobę puszczała w lokalu właśnie ten hit Toto. Istne szaleństwo...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.