Prawdziwa legenda rocka zagra w Polsce! Na koncie 17 nagród Grammy

20.11.2023 16:09
Koncert Fot. Tsuguliev/shutterstock.com

Ludzie są przeszczęśliwi, bo tego typu okazja jest dla nich niesamowitą gratką. Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje popularne przeboje.

W informacji prasowej możemy przeczytać, że 17-krotny zdobywca nagrody Grammy – Sting, wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach My Songs: 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Wszyscy zainteresowani powinni zwrócić uwagę na fakt, że ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 24 listopada 2023 roku na stronie www.livenation.pl. Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery, zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego.

Sting i wielkie show dla muzycznych maniaków

Trzeba przyznać, że zapowiada się ponadczasowe show, w którym Sting zabierze się za wykonanie takich hitów, jak chociażby „Fields of Gold”, „Roxanne”, „Every Breath You Take”, „Message in a Bottle” i wiele innych kultowych utworów.

The Times doceniło ostatnie występy Stinga, które zostały uznane za „masterclass”, a o artyście mówią:

Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym.

Dodatkowo The Telegraph pisze o „niespotykanej przyjemności”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian „bezkonkurencyjnym” za swój „niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop”.

Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

Dostęp do przedsprzedaży

Członkowie fanklubu Stinga będą mieli dostęp do przedsprzedaży na stronie www.sting.com. Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada o godzinie 10:00.

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środę, 22 listopada o godz. 12:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada na LiveNation.pl o godz. 10:00. Więcej informacji o trasie, biletach oraz działalności fan clubu można znaleźć na stronie www.sting.com.

Na koniec przypominamy, że wielkie legendy rocka zjawią się na Open’erze! Jest to niewątpliwa gratka dla fanów ciężkich brzmień. Ponadto trasa koncertowa The Rolling Stones jest coraz bliżej. Szokującą historią dnia jest natomiast fakt, że zakopali chłopaka żywcem na 7 dni. Chciał więcej wyświetleń na YouTube!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.