Zakopali go żywcem na 7 dni. Chciał więcej wyświetleń na YouTube

20.11.2023 11:24
MrBeast Fot. @MrBeast/youtube.com

W dzisiejszych czasach walka o uwagę internautów jest wyjątkowo zażarta, więc trzeba się zdrowo napracować dla wyświetleń na YouTube. Tym razem podjęto decyzję o zakopaniu człowieka żywcem na tydzień!

MrBeast jest jednym z najpopularniejszych youtuberów na świecie, lecz ciągłe zbieranie dziesiątek milionów wyświetleń wymaga pomysłowości i do tego jeszcze ogromnych nakładów pracy. W najnowszym materiale wideo, zdecydowano się udokumentować proces pochowania kogoś żywcem.

Głęboko pod ziemią na całe 7 dni!

Najpierw podczas zakopywania youtubera korzystano z łopat, lecz dół był na tyle głęboki, że w miarę szybko przerzucono się na pracę koparki. MrBeast zgodził się na pobyt w specjalnie przygotowanej trumnie, która miała zapewnić jego przetrwanie na 7 wyjątkowo długich dni. Brak światła słonecznego, brak dostępu do prawdziwej toalety, wyjątkowo mało opcji na odrobinę zdrowotnego ruchu.

@MrBeast/youtube.com Fot. @MrBeast/youtube.com

Zaskakująco dużą część takich wyzwań stanowi aspekt psychologiczny. Youtuber kilkukrotnie się rozpłakał, a w trakcie 7 dni spędzonych pod ziemią musiał walczyć ze swoimi myślami i naturalnym strachem, że trumna z jakiegoś powodu pęknie. Oczywiście było też sporo żartowania oraz różnego rodzaju wygłupów ze strony jego przyjaciół.

Warto dodać, że nikt nie powinien realizować takich wyzwań na własną rękę. Na tym etapie swojej działalności, MrBeast nie jest już tylko chłopakiem z kamerką i garścią pomysłów. Youtuber dorobił się milionów, a do realizacji filmów zatrudnia cały sztab ludzi, dbających o jego bezpieczeństwo.

Na koniec przypominamy, że niedawno MrBeast poleciał do Afryki i ufundował 100 studni, dzięki którym setki tysięcy ludzi zyskało łatwy dostęp do czystej wody. Z kolei jeden z polskich youtuberów ocenił tegoroczny Burger Drwala: „trochę taką sztuczyzną wieje”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.