Ghost zagrał na Wacken Open Air 2018 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
14.08.2018 16:18
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Jak tym razem wypadło show enigmatycznej grupy Ghost? Sprawdźcie!

Ghost obecnie promuje na koncertach materiał z czwartego studyjnego krążka pod tytułem „Prequelle”, który pojawił się na rynku 1 czerwca 2018. Na pierwszy singiel wybrano utwór „Rats” i zespół zagrał jeszcze przed premierą albumu kilka nowych kompozycji podczas koncertów w ramach trasy Rats! On The Road.

Nowych kompozycji oczywiście nie zabrakło na koncercie grupy Ghost na Wacken Open Air 2018. Zespół zaprezentował się 3 sierpnia 2018 roku i swoje enigmatyczne show rozpoczął od piosenki „Ashes”. Frekwencja zawsze dopisuje na występach szwedzkiego zespołu i podobnie było na niemieckim festiwalu.

Ghost na Wacken Open Air 2018 [GALERIA]

Ostatnio sporo się dzieje w obozie zespołu. Byli muzycy podali do sądu lidera grupy Tobiasa Forge zarzucając mu, że pozbawił ich dochodów z koncertów i płyt. W związku z rozprawą sądową ujawniono tożsamość lidera zespołu, co wcześniej starano się utrzymać w tajemnicy.

Wacken Open Air 2019 - kto zagra?

W tegorocznej edycji fani zobaczyli na scenie m.in. Cannibal Corpse, Sepulturę, Udo Dirkschneidera, Children Of Bodom, Behemotha, Sepulturę, Fisha czy grupę Epica. 

Organizatorzy już ogłosili, kogo zobaczymy w przyszłym roku. 30. edycja Wacken Open Air odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019. Na festiwalu zagrają Sabaton, Demons & Wizards, Airbourne, Within Temptation, Krokus, Dark Funeral, Avatar, Meshuggah, Rose Tattoo, Powerwolf, Parkway Drive.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.