Within Temptation i Beyond The Black zagrali na Wacken Open Air 2019

Romana Makówka
08.08.2019 21:18
Within Temptation|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Within Temptation i Beyond The Black zagrali na Wacken Open Air 2019. Tym razem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dwóch pięknych wokalistek. Która z pań bardziej przypadanie Wam do gustu?

Jubileuszowa edycja największego i najstarszego metalowego festiwalu na świecie dobiegła końca. Z okazji 30. edycji imprezy organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek i koncertów specjalnych.

Największe metalowe święto odbyło się w tym roku w dniach 1-3 lipca. Na imprezie zagrali m.in.  Rose Tattoo, Skyline, Doro i Gus G., Testament, Airbourne, Bullet for My Valentine, Hammerfall, Battle Beast, Kvelertak, SaxonDemons & WizardsThe Sisters of Mercy, Sabaton oraz Slayer

Wacken Open Air 2019: Within Temptation

Formacja Within Temptation powstała w 1996 roku z inicjatywy małżonków – przepięknie śpiewającej i oszałamiająco wyglądającej na scenie wokalistki Sharon Den Adel i gitarzysty Roberta Westerholta, prywatnie szczęśliwych rodziców trójki dzieci.

Przeczytaj także

Rok później ukazał się debiutancki longplay kapeli "Enter". Grupa wielokrotnie koncertowała na Wacken Open Air,  a ich koncerty zawsze cieszyły się ogromną popularnością fanów. Obecnie grupa promuje swoje najnowsze wydawnictwo "Resist". Album ukazał się 1 lutego 2019 roku.

Zobacz zdjęcia z występu  Within Temptation na Wacken Open Air 2019

Beyond The Black zagrali na Wacken Open Air 2019

Beyond The Black to niemiecki zespół wykonujący metal symfoniczny. Formacja została założona w 2014 roku w Monachium. Dotychczas zespół wypuścił trzy albumy: "Songs of Love and Death" (2015), "Lost in Forever" (2016), "Heart of the Hurricane" (2018). Koncert na Wacken Open Air 2019 promował ostatnie wydawnictwo grupy.

Młodziutka wokalistka Jennifer Haben jest posiadaczką niezwykle mocnego i wszechstronnego wokalu, a do tego jest niesamowicie urocza i obdarzona ogromną urodą. Występ Beyond The Black należał do jednych z przyjemniejszych momentów niemieckiego festiwalu. 

 Zobacz zdjęcia z występu  Beyond The Black na Wacken Open Air 2019

 

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.