Alice Cooper, David Lee Roth i Janusz Panasewicz zabrzmieli znajomo

Maciej Koprowicz
30.10.2017 14:34
Alice Cooper, David Lee Roth i Janusz Panasewicz zabrzmieli znajomo Fot. kadr z wideo

W odcinku programu TV Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” z 28 października 2017 mogliśmy usłyszeć wyjątkowo dużo rockowych dźwięków.

„Twoja twarz brzmi znajomo” to show Polsatu, w którym znani aktorzy i wokaliści przechodzą zaskakujące metamorfozy w wielkie gwiazdy muzyki. Upodabniają się do nich nie do poznania za sprawą charakteryzacji, ale efektowne kostiumy to nie wszystko. Uczestnicy starają się też imitować głosy i maniery wokalne granych przez siebie artystów.

Trwa ósma edycja programu, emitowanego co tydzień w sobotnie wieczory. Coś dla siebie znaleźć w nim mogą także fani rocka. Jak na razie oglądaliśmy m.in. Krzysztofa Antkowiaka w roli Briana Johnsona z AC/DC,  Kacpra Kuszewskiego jako Stinga, Mariusza Ostrowskiego w roli Rogera Watersa, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a i Beatę Olgę Kowalską w charakteryzacji Davida Bowiego.

Wyjątkowo wielu rockmanów oglądać i posłuchać mogliśmy w 8. odcinku serii, wyemitowanym 28 października 2017. Anna Dereszowska odegrała Alice’a Coopera i zaśpiewała „School’s Out”:

Krzysztof Antkowiak wystąpił w duecie z Kasią Łaską. Para wcieliła się w Petera Gabriela i Kate Bush, wykonujących „Don’t Give Up”.

Po raz kolejny Marcel Sabat udowodnił, że dobrze się czuje w rockowym repertuarze. Tym razem odegrał Janusza Panasewicza z Lady Pank, śpiewając „Kryzysową narzeczoną”.

Katarzyna Moś wcieliła się w Davida Lee Rotha, byłego wokalistę Van Halen. Wykonała przebój „Jump”.

Odcinek wygrała Beata Olga Kowalska rolą Ewy Demarczyk.

Artyści rockowi byli mocno reprezentowani także w poprzednich edycjach show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorzy i wokaliści występowali w kostiumach m.in. Nergala z Behemotha, Dave’a Gahana z Depeche Mode,Jamesa Hetfielda z Metalliki i Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden. Sławomira w roli Freddiego Mercury'ego z Queen docenił nawet sam Brian May, który udostępnił jego wykonanie w swoich mediach społecznościowych.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.