Czy Steven Tyler i Czesław Niemen zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
07.05.2018 10:07
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Steven Tyler i Czesław Niemen|undefined Fot. kadr z wideo

W najnowszym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Krzysztof Szczepaniak wcielił się w Stevena Tylera z Aerosmith, zaś Filip Lato zagrał Czesława Niemena.

Każdy kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo budzi spore zainteresowanie ze strony widzów, jak również i melomanów. W show biorą udział aktorzy oraz muzycy, którzy muszą wcielić się w nietypowe role. Ich zadaniem jest upodobnienie się do gwiazd sceny i naśladowanie ruchów, mimiki oraz wokalu muzyka.

W poprzednim 8. odcinku Krzysztof Szczepaniak wcielił się w wokalistę grupy Rammstein.Tydzień po tym aktor kolejny raz musiał udawać znanego rockmana. Tym razem założył rockowe fatałaszki i długą perukę, by upodobnić się do Stevena Tylera z Aerosmith.

Steven Tyler w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wokalista Aerosmith jest bardzo charakterystyczną postacią, którego nie da się z nikim pomylić. Czy Szczepaniakowi udało się dobrze odwzorować kocie ruchy frontmana? Przekonajcie się sami:

 

Czesław Niemen w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wokalista Filip Lato spowodował, że jurorom opadły szczęki, bowiem uczestnik idealnie podrobił głos legendarnego Czesława Niemena. Sprawdźcie, czy i Was zaskoczy ten występ:

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy w popularnym programie telewizyjnym widzimy rockowe i metalowe gwiazdy. Dotychczas uczestnicy wcielali się w takie role, jak Freddie Mercury, James Hetfield, czy Bruce Dickinson. Niełatwym zadaniem było również udawanie Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.