Czy Steven Tyler i Czesław Niemen zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
07.05.2018 10:07
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Steven Tyler i Czesław Niemen|undefined Fot. kadr z wideo

W najnowszym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Krzysztof Szczepaniak wcielił się w Stevena Tylera z Aerosmith, zaś Filip Lato zagrał Czesława Niemena.

Każdy kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo budzi spore zainteresowanie ze strony widzów, jak również i melomanów. W show biorą udział aktorzy oraz muzycy, którzy muszą wcielić się w nietypowe role. Ich zadaniem jest upodobnienie się do gwiazd sceny i naśladowanie ruchów, mimiki oraz wokalu muzyka.

W poprzednim 8. odcinku Krzysztof Szczepaniak wcielił się w wokalistę grupy Rammstein.Tydzień po tym aktor kolejny raz musiał udawać znanego rockmana. Tym razem założył rockowe fatałaszki i długą perukę, by upodobnić się do Stevena Tylera z Aerosmith.

Steven Tyler w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wokalista Aerosmith jest bardzo charakterystyczną postacią, którego nie da się z nikim pomylić. Czy Szczepaniakowi udało się dobrze odwzorować kocie ruchy frontmana? Przekonajcie się sami:

 

Czesław Niemen w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wokalista Filip Lato spowodował, że jurorom opadły szczęki, bowiem uczestnik idealnie podrobił głos legendarnego Czesława Niemena. Sprawdźcie, czy i Was zaskoczy ten występ:

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy w popularnym programie telewizyjnym widzimy rockowe i metalowe gwiazdy. Dotychczas uczestnicy wcielali się w takie role, jak Freddie Mercury, James Hetfield, czy Bruce Dickinson. Niełatwym zadaniem było również udawanie Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.