Tarja Turunen doczekała się emotikony

Aleksandra Degórska
12.05.2016 21:40
|north Fot. East News; Caryca Pejnta

Fani wokalistki teraz będą mogli wysyłać elektroniczne ikony z podobizną artystki...

Emotki zdominowały nasze życie. Momentami można odnieść wrażenie, że łatwiej z niektórymi się porozumieć za pomocą obrazków, które przekażą wszystko to, co chcesz przekazać.

Finlandia idzie z duchem czasu i stała się pierwszym krajem, który stworzył własne emotki przedstawiające przedmioty, osoby czy zwyczaje, które kojarzą się z tym zimnym krajem. Zostały one wykonane na potrzeby corocznego kalendarza adwentowego. Tym sposobem metalowcy otrzymali swoje emoji.

Teraz nadszedł czas na letnie emotki, wśród których znalazła się elektroniczna ikona przedstawiająca Tarję Turunen, którą nazwano „The Voice” z wiadomych przyczyn. Dlatego też wokalistka trzyma w jednej dłoni swój stały atrybut - mikrofon.

foto: finland.fi Fot. foto: finland.fi

Pomysł, by przedstawić właśnie Tarję jako emotkę reprezentującą Finlandię nikogo raczej nie dziwi, a wybór właśnie tej osoby został uzasadniony w następujący sposób:

Łącząc dwa silne elementy Finlandii - klasyczną muzykę i heavy metal co otrzymasz? Odpowiedź brzmi Tarja Turunen, głos, który od czasu, gdy była wokalistką Nightwish wyniosła fiński heavy metal na bardzo wysokie nuty.

Zobaczcie, jakie jeszcze pojawiły się nowe letnie emotki:

foto: finland.fi Fot. foto: finland.fi

Tarja Turunen nie zwalnia tempa i już niebawem wyda aż dwa nowe wydawnictwa. „The Brightest Void” pojawi się 3 czerwca 2016, zaś krążek „The Shadow Self” ukaże się 5 sierpnia 2016 roku. Wokalistka wystąpi na 22. Przystanku Woodstock, gdzie prawdopodobnie zaprezentuje swój najnowszy repertuar.

Natomiast jeśli chodzi o fanów muzycznych emotek, to trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Można bowiem sięgnąć po 35 rockowych i metalowych emotikon, zaś w najnowszej aktualizacji systemu iOS w wersji 9.1 znajdują się „diabelskie rogi”.

Również goci oraz metalowcy doczekali się elektronicznych ikon, które w pełni oddadzą ich stan duszy. Natomiast Ci, którzy nie mają aż tak mrocznego serca mogli z okazji walentynek sięgnąć po emotki od Paula McCartneya.

Jak oceniacie emotikon z Tarją Turunen?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.