Immolation na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
10.08.2016 11:26
Immolation na Wacken Open Air 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Amerykańska grupa wystąpiła drugiego dnia festiwalu przed publicznością zgromadzoną w Wacken. Przygotowaliśmy dla Was zdjęcia z tego wydarzenia!

Kapela, która zadebiutowała w 1991 roku płytą Dawn of Possession zaprezentowała się na Wacken Open Air 2016. Zespół Immolation, który tworzą wokalista i basista Ross Dolan, gitarzysta Robert Vigna, gitarzysta Bill Taylor i perkusista Steve Shalaty, ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych; ostatni z nich, Kingdom of Conspiracy, ukazał się w 2013 roku.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert w ich wykonaniu przed widzami przybyłymi do Wacken 4 sierpnia 2016.

Wacken Open Air, jedno z największych wydarzeń w świecie metalu, gromadzi co roku ponad stutysięczną publiczność i wyprzedawane jest całkowicie w zaledwie kilka godzin. Podczas tegorocznej edycji muzycy i organizatorzy uczcili pamięć zmarłego 28 grudnia 2015 roku byłego lidera Motorhead, Lemmy'ego Kilmistera, podczas oficjalnego pożegnania na scenie festiwalu.

W całej imprezie udział m.in. Phil Campbell's All Starr Band, Skyline, Vader, Foreigner, Tarja Turunen, Saxon, Eluveitie, Bullet For My Valentine, Entombed A.D., Therion, Dragonforce, Steel Panther i Triptykon.

Udało się Wam dotrzeć na tegoroczny Wacken Open Air 2016?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.