In Flames dał ognisty koncert na Wacken Open Air 2018 [GALERIA]

Maciej Koprowicz
14.08.2018 17:49
In Flames dał ognisty koncert na Wacken Open Air 2018 [GALERIA] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Nazwa zespołu zobowiązuje – na koncercie Szwedów na tegorocznym Wacken było naprawdę gorąco!

In Flames to szwedzki zespół metalowy, założony w 1990 roku w Goeteborgu. Uważany jest za pioniera nurtu melodic death metal – takie albumy, jak „The Jester Race”, „Whoracle”, „Clayman” czy „Soundtrack To Your Escape” zapisały się w kanonie ciężkiego grania.

Specjalnością szwedzkiej grupy są koncerty, którym towarzyszy efektowna oprawa sceniczna. Nie inaczej było podczas Wacken Open Air 2018. W niemieckim Wacken In Flames zagrali drugiego dnia imprezy, 3 sierpnia 2018. Podczas ich show publiczność mogła podziwiać niesamowite efekty pirotechniczne – zgodnie z nazwą grupy, scenę opanowały płomienie! Zobaczcie sami – galerię zdjęć przygotowała Romana Makówka:

Wacken Open Air 2018 – fotorelacje na Antyradio.pl

 Wacken Open Air to jeden z największych rockowych i metalowych festiwali świata. Odbywa się co roku w mieście Wacken w północnych Niemczech (Szlezwik-Holsztyn). Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w dniach 2-4 sierpnia 2018. Mamy dla Was galerie zdjęć z koncertów m.in. Steel Panther (+18!), Vince'a Neila, Cannibal Corpse, Danziga, Ghost, Helloween, Korpiklaani, Samaela, Running Wild, Tremonti, Oomph!, Udo Dirkschneidera, Children Of Bodom, Behemotha, Sepultury, Fisha i Epiki.

Wacken Open Air 2019 - kto zagra?

Kolejna, 30. edycja Wacken Open Air dopiero za rok, ale już znamy pierwsze szczegóły. Festiwal odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019. Już wiadomo, że wystąpią m.in.Demons & Wizards, Airbourne, Within Temptation, Krokus, Dark Funeral, Avatar, Meshuggah, Rose Tattoo, Powerwolf, Parkway Drive.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.