A gdyby utwór „Africa” Toto powstał w latach 50.? Posłuchaj retro coveru Postmodern Jukebox

Aleksandra Degórska
02.10.2018 17:31
Africa Toto w wersji retro|undefined Fot. kadr z wideo

Oto kolejny cover słynnego utworu „Africa”. Czy w wersji retro hit Toto brzmi równie dobrze?

Ten utwór chyba się nigdy nie znudzi. Nie wiedzieć czemu słynny utwór Toto „Africa” stał się memem, który pojawia się w każdej otchłani internetu. Co za tym idzie numer wrócił znowu do łask, jak również doczekał się niezliczonej ilości coverów np. w wykonaniu Postmodern Jukebox.

„Africa” Toto w stylu retro

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox to stale rosnący zespół, który przez ostatnie lata zdobył 3,6 milionów subskrybentów na YouTube. Grupa przerabia w stylu retro popularne przeboje m.in. Oasis, Metalliki, Radiohead, Aerosmith czy The White Stripes i nie zapomniała również o twórczości Toto.

Tym razem Postmodern Jukebox pokazał jak może wyglądać przyszłość, gdy zamiast żywych instrumentów wystarczy wcisnąć jeden guzik i pojawi się muzyka. Całe szczęście znajdą się jeszcze osoby, które będą chciały grać na żywo muzykę i zachwycać słuchaczy swoją twórczością.

Posłuchajcie, jak słynny kawałek „Africa” brzmiałby, gdyby powstał w latach 50.

„Africa” Toto – covery

Jeżeli wciąż Wam mało coverów Toto to polecamy również przeróbki utworu w porządku alfabetycznym i w dosłownej, polskiej wersji, jak również w wykonaniu postaci z kreskówek, samochodów i stacji dyskietek. Numer Toto zagrano na kurczakach i dziecięcych klawiszach. Nie zabrakło również wersji w stylu black metal, jak więc widać, jest w czym wybierać.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.