Pol’and’Rock Festival 2023: line-up imprezy. Kto zagra w tym roku?

18.07.2023 13:19
Pol’and’Rock Festival 2023: line-up imprezy. Kto zagra w tym roku? Fot. Piotr Zagiell/East News

Wielkimi krokami zbliża się 29. edycja jednej z najważniejszych imprez w Polsce – Pol’and’Rock Festival 2023! Kto zagra na Pol’and’Rock Festival 2023? Poniżej znajdziecie pełny line-up tej imprezy. Patronat nad Pol'and'Rock Festival 2023 objęło Antyradio.

Pol’and’Rock Festival to niezmiennie jedna z najważniejszych i najbardziej popularnych imprez muzycznych w Polsce. Wcześniej festiwal działał jako Przystanek Woodstock i już od 1995 roku przyciągał fanów polskiej i zagranicznej muzyki, głównie rockowej. Co roku na festiwal przyjeżdżają wielkie grupy ludzi i bawią się podczas trzydniowej, kompletnie darmowej imprezy. Od lat 90. festiwal zmieniał się i ewoluował, wciąż jest jednak „Najpiękniejszym festiwalem świata”.

Od zeszłorocznej edycji impreza odbywa na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno. Tegoroczna, 29. edycja festiwalu, odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia. To oznacza, że Pol’and’Rock Festival 2023 zbliża się wielkimi krokami. Tym samym znamy też pełną listę wykonawców. Kto zagra na Pol’and’Rock Festival 2023? Pełny line-up imprezy i listę wykonawców oraz gości Akademii Sztuk Przepięknych znajdziecie poniżej.

Pol’and’Rock Festival 2023 – pełny line-up imprezy

LINE-UP POL’AND’ROCK FESTIVAL 2023:

ASP:

Patronat nad Pol'and'Rock Festival 2023 objęło Antyradio! 

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Miron Kądziela
Miron Kądziela Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.